Pokud si zatím nejste jistí tím, co všechno je potřeba připravit a zařídit pro takový krok, neváhejte nás kontaktovat emailem nebo telefonicky. Solární elektrárna na klíč není raketová věda, my vám se vším rádi poradíme a pomůžeme, aby vše proběhlo v klidu a podle vašich představ. Společně s vámi vytvoříme první návrh projektu, bude celý odpovídat vašim představám, prostorovým a finančním možnostem. Následně můžeme přistoupit k samotné tvorbě projektu, technickému návrhu a konečné realizaci.

panely na střeše

Panel může být umístěn na střeše, nebo můžeme vytvořit ostrovní elektrárnu, pokud nemáte dostatečnou plochu pro umístění. Postaráme se i o zpracování všech souvisejících žádostí, jako je připojení do rozvodné sítě i žádost o dotaci. Máte nárok na podporu od státu, když se rozhodnete využívat energii z obnovitelných zdrojů. Umístění panelu a instalace elektrického střídače je poslední fází naší práce. Poté už si můžete naplno užívat všech výhod, které vám toto rozhodnutí přináší.

barevná žárovka

Máte nezávislý zdroj energie umístěný přímo u vašeho domu. Jeho prostřednictvím můžete významně snížit své životní náklady, především co se týká spotřeby energie na topení a ohřev vody. Úspornost tohoto opatření poznáte již během prvního roku. Celá investice se vám vrátí v průměru za sedm let. Není to úžasná představa? Budete šetřit naši planetu, omezíte spotřebu fosilních paliv, získáte nezávislost. Správně zateplený dům vám pomůže maximálně těžit z tohoto alternativního zdroje energie, protože vám nebude nikde unikat teplo a budete moci naplno využít každý sluneční paprsek. Životnost fotovoltaických panelů je až 50 let, při správné péči. Vystačíte si tak s jednou výraznou investicí za život. To už se opravdu vyplatí. Slunce a energie z něj je naší budoucností, jeho teplo a světlo nelze vyčerpat a my máme jedinečnou možnost toho využít.

Pomůžeme vám se změnou