Odjíždíte se strachem na dovolenou, služební cestu? Bojíte se, že vám zloději vykradou chatu nebo chalupu? Nejkritičtější období je zima, kdy je většina rekreačních objektů navštěvována svými vlastníky jen minimálně.


Vykradení bytu nebo domu by nikdo z nás na vlastní kůži zažít nechtěl. Bohužel není to výjimečná situace a potkat může každého z nás. Pokuste se tomu předejít a svou nemovitost řádně zabezpečte.
alarm na zdi


Zabezpečit dům nebo byt můžete od těch nejjednodušších zařízení až po použití nejsložitějších zabezpečovacích systémů.


U zabezpečení bytu začněte vchodovými dveřmi. Nechte si nainstalovat bezpečnostní dveře. Pořízení nebude až tak finančně náročné, ale zloděje přesto můžou odradit. Je to asi jedno z úplně základních bezpečnostních opatření. Dveře si vyberte od certifikovaných prodejců. Ochotně vám s výběrem poradí a montáž samotných dveří bude provedena na profesionální úrovni. Zajímavým doplňkem bezpečnostních dveří bude namontování digitálního kukátka. V případě, že někdo zazvoní na váš zvonek, kukátko se automaticky sepne a bude nahrávat návštěvníka stojícího za dveřmi.


Máte-li pocite, že jste stále ještě nedokonale zabezpečení, zkombinujte více možností dohromady.


K bezpečnostním dveřím si pořiďte alarm. Na trhu jich je velké množství od těch cenové nejpřijatelnějších a po vyšší cenové relace. Záleží jen na vás, kolik financí chcete do zabezpečení investovat. Někdy je lepší zvolit dražší variantu. Vykradení bytu by pro vás bylo podstatně nákladnější záležitostí.
starý alarm


Jednoduchou záležitostí jsou GSM alarmy, kdy v případě vniknutí nezvaného hosta do vašeho obydlí budete upozorněni na váš mobilní telefon. Výhoda bezdrátových alarmů spočívá v tom, že je můžete použít právě k zabezpečení chat a chalup.


Alarm můžete spojit ještě s pohybovým čidlem. Možností zabezpečení je celá řada. Každý musí zvážit, jaký alarm bude pro zabezpečení jeho objektu ten pravý.

Zabezpečte si svoji nemovitost