Asi jste se s tím již dokonce i setkali. Ani jeden z downloadrerů nefunguje, jak má. Stáhne jen nějaký malý paskvil místo chtěného hudebního klipu. Například.

Nebudeme se zde zabývat tím, proč to nejde. Důvodů je spousta a oblíbená výmluva je autorské právo. Proto vnitřní struktura webu obsahuje takové instrukce, aby videjko stáhnout nešlo. A obejít to není jen tak.

Každý downloader, rozuměj software, který by měl umět stahovat videa nebo zvuky, má také svou vnitřní strukturu a příkazy, ale ty umí některé stránky nalézt a downloader prostě k sobě nepustí. Takže nyní sedí divák nad klipem, který by rád měl například u sebe v mobilu a neví si rady.

z hudebního klipu

Když pominu nebezpečí klasických „stahovacích“ softwarů, skutečně nemá věc řešení. Tedy, neměla, než se objevil downloader online, který se nemusí, jak z názvu plyne, nikam instalovat a umí tutéž práci, jako kdyby byl u vás v počítači.

Pokud se domníváte, že jde o něco složitého, s čím nezvládnete pracovat, tak buďte v klidu. Ostatně, celým procesem vás provede návod, a to návod v češtině, takže skutečně jde o velmi jednoduchou věcičku. Tohle zvládne i průměrně inteligentní opice.

Nejprve si však musíte kliknout na odkaz výše. Následně si pusťte stránku, ze které chcete získat cílový soubor. Následně postačí zkopírovat adresu a zadat na již námi otevřeném webu, kde se o zbytek postará automatický program. Ten řeší vše za vás, nemusíte se tedy zdržovat všelijakým nastavování, jako tomu bývá jinde.

hudební klip

Český průvodce vám bude vydatně pomáhat, pokud byste se někde zasekli, protože i to se může stát, zvláště pokud nevládnete minimálními základy práce s počítačem.

A ještě poznámka nakonec. I vy si dejte pozor, co se staženým souborem činíte, protože byste se lehce mohli dopustit přečinu a v krajních případech byste mohli skončit až u soudu. Proto buďte při užití stažených souborů opatrní.

Stahování oblíbeného klipu