Ať jste již zastánkyněmi feminismu v jakékoli jeho podobě, vyznavači nerovnosti pohlaví, nebo třeba pouze nevyhraněnými pozorovateli dění kolem sebe, jistě se všichni shodneme v názoru, že muži jsou součástí světa, jeho nedílnou (téměř) polovinou a také kořením fungování společnosti, na jejímž fungování se ve větší či menší míře podílí.
Cílem předkládaného článku je pak zamyšlení se nad možnými pozitivy a negativy, která s sebou soužití s mužem v jedné domácnosti může v běžném životě přinášet.
muž při odposlechu 
Pozitiva: ANO pro soužití s mužem
·         Muži jsou hraví a když mají svou hravou náladu, dokáží být stejně roztomilí jako batolata, nebo zvířecí pobočníci.
·         Muži jsou analyticky založení a se svým přístupem k realitě jsou schopni Vám poskytnout na konkrétní téma či problém odlišný úhel pohledu.
·         Muži dokáží tvrdě dřít (tedy ve většině případů) a pokud tak činí, druhý příjem, který přinášejí do domácnosti, může být velmi zajímavým a příjemným bonusem pro společné soužití.
muž s hrochem ve vodě 
Negativa: NE pro soužití s mužem
·         Muži dokáží být tak trochu čuňátka a jejich hygiena může znamenat velkou výzvu pro Vaši trpělivost i pracovní morálku související s úklidem domova.
·         Muži jsou náladoví a pokud mají náladu pod psa, může se stát, že budete mít tendenci trávit většinu času mimo společně obývané prostory.
·         Muži o sobě mívají mylné představy a jestliže tyto představy spočívají v tom, že mají pocit, že se bez nich nikdo nedokáže obejít a žena by měla být za každých okolností tou, která se jim bude podřizovat, pak je načase se poohlédnout po jiném exempláři vašeho stávajícího partnera/spolubydlícího.
medvěd a peníze 
Tak jako tak je možné muži skutečně považovat za koření života. Zda se bude ve Vašem konkrétním případě jednat o sladkou vanilku (případně lákavou exotickou skořici), či naopak pálivé čili, nebo dokonce dusivý zápach římského kmínu, to je pouze a jen na Vás samotných.

Muži – nezbytná součást života