Jsou lidé, kteří mají rádi domov vcelku jednotvárný, funkční a nic víc. A pak jsou i lidé, kterým tento naopak doslova hýří barvami. A asi nejvíce je těch, kdo jsou něco mezi.

Pokud člověku na barvách, jež krášlí jeho domov, opravdu záleží, vše důkladně promyslí a pak začne konat. Jednu místnost nechá vymalovat tak a druhou klidně jinak, do jedné místnosti nalepí na zeď takovou a jinam onakou tapetu,… Každému co hrdlo ráčí.
čtyři žárovky

A protože se krása ukrývá i v detailech, je jenom otázkou času, než dojde i na elektroinstalaci. Protože i ta k domu či bytu neodmyslitelně patří a i ta může působit vkusným dojmem nebo naopak jako pověstná pěst na oko.

A když člověk v dnešní době zatouží dejme tomu po barevných zásuvkách a vypínačích, proč mu nevyhovět? Barevná elektroinstalace už dnes přece není ničím nedosažitelným. Člověk si nemusí dávat tu práci a kus po kuse tato zařízení natírat tím podle sebe pravým odstínem, bohatě mu stačí, když docela jednoduše zavítá na .
žárvoka u prodlužovačky

Barevnou elektroinstalaci je přece tak snadné koupit! A vůbec se přitom netřeba obávat, že si za ni prodejci řeknou o nějakou nehoráznou částku. I vcelku levně se dá pořídit právě to, co do té které domácnosti dokonale zapadne, co se stane dost možná i učiněnou ozdobou interiéru.

Lze zvolit barvy teplé a studené, z nichž každé se hodí pro něco trochu jiného. Jedna místnost si žádá to, druhá ono. A je-li člověk kreativní, může i správnou volbou elektroinstalace dosáhnout kýženého efektu a být tím, komu se bude doma líbit a kdo se nebude muset stydět ani před žádnou návštěvou. Nebo právě naopak, pokud se rozhodne pro nějakou nevhodnou kombinaci. A tím pravým může být třeba něco ze schneider electric unica…

Stačí se inspirovat v nějakém časopise nebo se zeptat odborníků, není-li člověk právě fachmanem z této branže, a hned může být takový domov díky správnému výběru ze široké škály odstínů, jež se našincům nabízejí, jako ze škatulky, a nikoliv jako z popelnice.
opravy elektroinstalace

A jenom pak udělá člověk na každého, kdo se mu tam objeví, ten správný dojem. Který rozhodně nikdo nevyvolá, má-li doma jenom staré, ohmatané zažloutlé vypínače na barvami doslova přepatlaných stěnách.

I u elektroinstalace by mělo platit ono známé dvakrát měř, jednou řež. Aby si člověk neuřízl ostudu.

I na barvě záleží