Hypotéka bez registru může být skvělým záchranným lanem v případě, že máte problém se záznamem v registru, kvůli kterému vám nikdo nechce půjčit peníze. Jedná se o půjčku, která je schopná i tyto nesnáze překlenout, tedy alespoň v případě, kdy váš záznam není opravdu vážný a neznamená, že byste své závazky nebyli schopni plnit. Nikdo totiž nechce, aby vás případná půjčka stáhla ke dnu, a tak v případě, že to tak bude vypadat, ani nebankovní společnost vám takovou půjčku neposkytne.

euro

Nicméně drobné a méně vážné záznamy v registru je možné tolerovat. Počítejte ovšem s tím, že cenou za tuto toleranci budou vyšší úroky půjčky, které se mohou pohybovat někde okolo sedmi procent, což je ve srovnání s klasickou bankovní půjčkou poměrně hodně. Je tedy na vás, zda se rozhodnete tuto nabídku využít anebo ne. Každopádně v případě, že si peníze tímto způsobem půjčíte, budete potřebovat vhodnou nemovitost jako záruku. Dostat můžete částku, která bude dosahovat maximálně sedmdesáti procent odhadní hodnoty nemovitosti. Odhad za vás obstará nebankovní společnost.

A dobrá zpráva je, že ani s dalšími náležitostmi nebudete mít mnoho práce. Pracovníci nebankovní společnosti se o vše potřebné postarají za vás, takže je jasné, že přístup nebankovní společnosti k jejím klientům se ve srovnání s přístupem banky dost liší. Pozitivní na nebankovní půjčce je jistě to, že vše bude vyřízeno rychle, hladce a bez jakýchkoli komplikací. Nečekají na vás ani žádné poplatky předem, vše je naprosto transparentní a férové. To vše vás na takové půjčce určitě potěší.

dluhy

Navíc, pokud na své peníze spěcháte, skvělá zpráva je, že je můžete mít v ruce již v den podpisu smlouvy – můžete si totiž sjednat expresní čerpání anebo čerpat pouze tolik peněz, kolik jich nezbytně budete potřebovat, tak jako při kontokorentu. A získanou sumu můžete naprosto libovolně investovat do svých podnikatelských aktivit.

Záchranné lano pro všechny komplikované situace