Hezky upravená zelinářská bedýnka umí být krásným doplňkem pokoje. Takové bedýnky se vyhazují, a proto si je snadno seženeme. Stačí zajít do nejbližšího supermarketu a požádat o ní personál prodejny.
 
Bedýnky jsou v různých variantách, takže si vybere každý podle svých potřeb.
jednoduché dřevěné bedýnky 

Jak ale z obyčejné bedýnky udělat ozdobu?

 

Co budeme potřebovat?

 

  • Smirkový papír
  • nůžky
  • štětec
  • bílou barvu
  • další barvu podle potřeby nebo jiné věci, kterými bedýnku dozdobíme

 

Jak to uděláme?

 
Bedýnku očistíme a smirkovým papírem obrusíme podle potřeby aby byl povrch hladký. Bedýnku očistíme. Poté nanášíme bílou barvu podle pokynů na obalu barvy, jako základ abychom překryli logo distributora daného produktu. Dále naneseme barvu námi zvolenou a nebo necháme bedýnku bílou. V případě, že je bedýnka bez loga nebo jiných potisků můžeme použit bezbarvý lak a nechat jí v přírodním designu.
 
Až vše zaschne můžeme pokračovat v tvorbě. Z bedýnky si snadno vytvoříme praktickou bedýnku s přihrádky. Podle velikosti bedýnky si nařežeme tenké desky a jednoduše je přilepíme pomocí vhodného lepidla dovnitř bedýnky.
 
Na závěr si bedýnku libovolně ozdobíme dekoračními pásky, třpytky nebo čímkoliv jiným a nebo zdobit nemusíme, je to jen na Vás.
 

Kam s bedýnkou?

 
Hotovou bedýnku můžeme využít jako úložiště v policích, na stole, v kanceláři… kdekoliv budete chtít. Hodí se i jako prostor pro líčidla.
 
Bedýnka bude také vypadat skvěle jako police, stačí si koupit v železářství úchyty a pověsit jí. Rázem budeme mít krásnou polici na knížky nebo dekoraci.
bedýnka se zeleninou 
Máte-li velkou bedýnku můžete z ní udělat pelíšek pro vašeho čtyřnohého mazlíčka. Do bedýnky dáme polštář, molitan nebo něco jiného aby byl pelíšek měkký. Nezapomeneme na oblíbenou dečku a Váš mazlíček bude šťastný.
 
 
Celý výrobek nás stál pár korun a je velmi efektivní! Vše je jen na Vaší tvořivosti a šikovnosti.

Efektivní doplněk za málo peněz