Opora, potěšení, měkká postel, příjemné prostředí, věci co máme rádi, vše potřebné a především milující rodina. To všechno skýtá domov. Tvoří zázemí celého našeho života, i když se v dospělosti odstěhujeme a vytvoříme nový domov pro naši budoucí rodinu.

Mobilní domy prodej se člení podle typu použití obydlí. Existují typy větších i menších domů.

hotel

Pro rekreační a sezónní využití

Tento typ je vhodný jako objekt k rekreačnímu využití. Můžete si jej nechat postavit na zahradu a v létě v takovémto domečku pohodlně přebývat. Sezónní využívání je skvělým způsobem, jak zajistit, přespání na zahradě nebo na svém vlastním pozemku, kde se ale nechcete zdržovat po celý rok, ale jenom chvílemi. Můžete takto trávit víkendy nebo celé týdny v letních měsících. Tyto domy nemusí být extrémně zateplené, a proto jsou finančně nenáročné. Jako chata nebo chalupa se hodí skvěle na každou zahradu.

stůl

Existují také nové nebo již použité typy:

1. Nové a luxusní obydlí– sem patří samozřejmě zcela nově postavená obydlí, ve kterém nikdy předtím nikdo nespal ani se nevyskytoval. Takovýto dům může být dokonce postavený přímo jakoby na zakázku, protože pomocí našeho konfigurátoru si můžete navrhnout vnitřní prostory. Nové obydlí může být velice luxusní. Má nejmodernější okna a celkově vypadá velice líbivě a stylově. Existují typy, ve kterých můžete žít celoročně, a dokonce se některé tyto domy dají zkolaudovat, takže je opravdu můžete kvalitně využít jako plnohodnotné bydlení. Zde se také vyskytují betonové a zděné typy, ale také dřevostavby. Široký výběr, abychom uspokojili i ty nejvyšší nároky a požadavky uživatelů a budoucích majitelů.

2. Ostatní domy skladem– skýtají velkou a rozlehlou nabídku různých typů. Zde uvidíte nejrůznější druhy a to jak českého původu, tak dokonce zahraničního. Použití domy jsou velice levné a praktické z hlediska užívání. Nízká cena je skvělým přínosem pro každého, takže rozhodně nemůže nikoho ohrozit. Každý jednotlivý kus si můžete dopředu prohlédnout a podívat se zevnitř i zvenčí.

Zázemí našeho života