Pokud denně strávíte více než dvacet minut tím, že si vybíráte, jaké kousky oblečení byste k sobě měli seskládat, aby na vás vypadaly skvěle, případně neumíte správně skladovat sezónní věci, nebo máte neustále problém s tím, kde kterou knihu položit, či jaké dokumenty nechávat nahoře a které vzadu, přinášíme vám malý velký seznam věcí, které byste se měli naučit jako mantru a zařídit si tak pořádek ve všech úložných prostorách, aby se vám nejenom všechno vešlo tam, kam potřebujete, ale hlavně abyste v tom měli pořádek, řád a přehled.

moderní žena
Jenom si představte, jaké to je, když máte:

–          Přesný řád v šatní skříni
–          Vždycky víte, kde máte co hledat
–          Všechny doplňky mají své místo
–          Sezonní věci na vás nevypadávají pokaždé, když otevřete skříň
–          Máte vždycky dostatek ramínek a poliček
Jak ale takový malý zázrak zařídit? Pokud se budete držet našich několika málo rad, vaše úložné prostory se během několika minut promění ve skladovací ráj.
prázdná ramínka
1.       Všechno musí být vidět
Občas stačí, abyste si uklidili šuplata nebo poličky, a hned se divíte, co všechno najdete, nebo na co všechno jste zapomněli, že ještě pořád máte. Ne nadarmo se říká, sejde z očí, sejde z mysli. Proto byste si měli všechno uskládat v prostorách skříní, polic i zásuvek tak, aby bylo všechno na první pohled vidět. Stačí, abyste si ponožky hodili do jedné přihrádky hned vedle spodního prádla, do další přihrádky podprsenky nebo legíny, abyste měli všechno pod kontrolou. Stejné je to se zavařeninami, konzervami nebo třeba s nářadím. Pokud všechno uložíte do jednoho kufříku na nářadí, všechno se vám bude lépe hledat.
oblečení na ramínkách
2.       Neschovávejte každou drobnost
3.       To, co potřebujete nejčastěji, skladujte na dosah ruky tam, kde to nejvíce potřebujete (např. v kuchyni třeba kořenky, v dokumentech technické průkazy či smlouvy o pracovních poměrech, hypotékách a úvěrech)

Umíte si udržet pořádek ve svých úložných prostorách?