Sháníte kvalitní betonovou dlažbu do exteriéru nebo interiéru? Jakou si vybrat a kam přesně se hodí? Jaké úpravy jsou vhodné? Dlaždice z betonu se hodí perfektně tam, kde je potřeba kvalita a výdrž. Například okolo vodních ploch na zahradě, nebo třeba i do kuchyně nebo do předsíně. Pokud zvolíte tu pravou úpravu.
Kde se nejvíce používá betonová dlažba?
–          Okolo rodinných domů
–          Na veřejných prostorách
–          Často se z betonu dělají schody
schody u zdi

Musí být beton šedý?
Můžete si zvolit ne jenom nejrůznější barvy, ale také druhy betonu podle zrnitosti. Architekti vám vždycky poví, že záleží na tom, jak si svůj interiér představujete, nebo jaké máte prostory pro exteriér. Záleží i na vzhledu celého prostranství, například, jak zapadne do krajiny. Samozřejmě záleží i na provedení.
·         Dlaždice z betonu jsou ideální do zahrady
V posledních sezonách se lidé začali zajímat o to, jak by jim dlažba u domků, chat nebo chalup vydržela co nejdéle. Samo sebou je možné, použít venkovní zrnitou dlažbu a použít ji okolo vašeho bazénu. Můžete si zvolit oválný, ale také pravoúhlý tvar, betonové dlaždice zvládnou obojí.
schody v galerii

Pořiďte si betonovou dlažbu jako ozdobu svého domu

Vlastníte-li dům, chatu nebo chalupu, jistě vás zajímá, jaká je nejlepší zahradní cestička, příjezdová cesta, nebo cesty mezi jednotlivými stromy či květinami. Různé chodníky mohou mít jiné odstíny barvy, ale přesto budou ze stejného materiálu. Vytvoříte tak zvláštní mozaiku, která bude originální a samozřejmě elegantní. Pokud například sladíte lemy bazénu a cesty na zahradě, dojdete k tomu, že je to velmi luxusní pohled. Pokud navíc e stejném materiálu necháte vyrobit květináče nebo velké truhlíky, budete mít na zahradě doslova ráj.
Pohledový beton – to je druh betonu, který je speciálně upravený pro interiérové a exteriérové doplňky. jejich největšími výhodami je, že jsou odolné vůči teplotě, větru, vodě i mrazu, proto je nemusíte uklízet a chránit.
 

Beton můžete využít v interiéru i exteriéru