Každý z nás, ne jednou zažil problém se skladováním věcí a materiálu, který zrovna nepotřebuje, ale nechce ho zlikvidovat. Ať již jste tento problém řešili v domácnosti, garáži, či zahradním domku, dokážete si představit, no upřímně řečeno možná ani nedokážete, jaké problémy řeší sklady výrobních podniků, či logistických center, kde je tento problém ještě dále zvyšován různými trvanlivostmi, dobou expedice k odběrateli apod. Je nasnadě, že každá fáze tohoto procesu musí být, pokud možno bezproblémová, aby zboží mohlo putovat v dnes tolik oblíbeném režimu just in time. V maximální míře je nutné umožnit maximální stohovatelnost a maximální přepravní komfort v skladovacích produktech, které slouží k uskladnění a dopravě zboží.

přepravka

Naše společnost patří ke světové špičce v oboru skladovacích produktů a jako významný výrobce, je si také vědoma své odpovědnosti vůči svým tisícům zaměstnanců v mnoha zemích světa, ale i k ekologické situaci a k ochraně životního prostředí. Normy napomáhající ochraně životního prostředí, jako je stoprocentní recyklovatelnost použitého materiálu, maximální stohovatelnost, která šetří prostory nutné ke skladování, možnost pronájmu našich výrobků, bez nutnosti zatěžování životního prostředí další výrobou, univerzálnost našich skladovacích produktů a další normy a standarty, které slouží k naplnění naší filozofie, kde našimi prioritami je péče o naše zaměstnance a ohleduplnost k životnímu prostředí.

Jedním z našich velmi žádaných výrobků, jsou stohovatelné boxy. Zde si můžete prohlédnout nepřeberné množství sortimentu, které nabízíme. Stohovatelné boxy jsou vyráběny v mnoha objemových i rozměrových provedeních a požadavkům trhu vycházíme vstříc i množstvím barevných kombinací. Všechny výrobky jsou vyráběny v těch nejvyšších průmyslových standardech.

skladování

Pro lepší orientaci, členíme stohovatelné boxy do několika základních kategorií:

-stohovatelné úložné boxy s integrovaným víkem

-stohovatelné boxy pro pekařské výrobky

-stohovatelné boxy na sýry a doplňky v kuchyni

-stohovatelné boxy cukrářské

-stohovatelné boxy-eurokontejnery

-stohovatelné boxy řady Galia (po automobilový průmysl)

-systém úložných stohovatelných boxů řady 9000 (součástky, nářadí, díly)

Z naší nabídky je zřejmé, že si u nás vybere každý odběratel, znovu připomínáme, že není bezpodmínečně nutné vázat finanční prostředky k nákupu našich skladovacích produktů, ale je k dispozici náš propracovaný a pro zákazníka finančně výhodný systém pronájmu těchto zařízení.

Budeme se těšit na spolupráci.

Pomáháme i přírodě