Myslíte si, že s náladovostí mají problémy jen ženy? Rozhodně tomu tak není. Mnohem náladovější než ženy, jsou totiž muži. Zejména ti mají někdy takové nálady, že mají ženy kolikrát chuť sbalit si kufry a odejít. Nemůžeme se tomu ani divit, protože když muž chytne nějakou tu svou náladu, je pochopitelné, že to ženu může vytočit natolik, že má skutečně chuť daného muže nechat a odejít.

sedící muž

Pro mnohé ženy je nejhorší to, pokud muž chytne náladu rýpavou. Pokud muž takovou náladu chytne, je schopný ženu kárat za vše, co udělá a to, i když danou věc dělá tak, jak jí dělala i dříve. Jestliže to nezůstane pouze u jedné věci ale muž bude rýpat do všeho, co jen půjde, pak věřte, že to ženu rozhodně nenechá chladnou. Jakmile daná žena vybouchne, může to dopadnout tak, že z toho bude velká hádka a dlouhou dobu tichá domácnost. Není to ale jediná nálada, ze které ženy nejsou nadšené.

Další nálada, kterou rozhodně ženy neocení, je ta, kdy je muž protivný z práce a všechno si vylévá na své ženě. Opravdu je daná žena tím, na koho byste si měli vylít svou špatnou náladu? Rozhodně ne. Něco takového byste si měli vylít na člověka, který za to může.

muž v depresi

Jestli je něco, co by si měli muži uvědomit, pak je to to, že problémy které se týkají práce by měli zůstat v práci a člověk by je neměl tahat domů. Raději zůstaňte déle v práci, kde si všechno vyřídíte, než abyste přijeli domů a nadávali člověku, který za nic vlastně nemůže. Něco takového mají zejména muži v oblibě a nemůžeme se divit tomu, že ženy z něčeho takového rozhodně nejsou nadšené.

A co takhle muž a nálada, kdy ženě neodpovídá ani slovy ale jen posunky? Něco takového dokáže mnoho žen velmi vytočit a to zejména, pokud se řeší nějaký problém v daném páru.

Myslíte si, že jen ženské nálady jsou špatné? Ty mužské jsou mnohdy kolikrát horší a dokáží danou ženu mnohem více vytočit, než muže, když má žena špatnou náladu.

Mužské nálady