Tabletová sůl se používá jako regenerační činidlo ionexových kolon pro odstraňování vápníku či hořčíku v domácích úpravnách vody, myčkách nebo obecně v zařízeních pro změkčování vody.

sůl

Ø Hodí se pro úpravu vody ve změkčovacích stanicích. Můžete ji použít do myček na nádobí, kde hrozí vždy velké riziko, že voda, která obsahuje vyšší podíl hořčíku a vápníku zničí toto zařízení nebo jej znehodnotí. Často tyto případy vidíme v běžném životě a setkává se s nimi neustále. Tyto produkty proto velice příjemně a snadno použijete i do myček na nádobí.

Ø Použít je můžete také přímo do bazénové vody. Abyste docílili vyššího obsahu soli. Tento typ je velice moderní a začínají právě podobné produkty používat i běžní uživatelé. Většinou je používali firmy nebo větší instituce pro úpravu vody, ale v dnešním životě jsou i běžní uživatelé čím dál tím náročnější a proto splňujeme jejich požadavky a tyto produkty si už nyní můžete u nás běžně zakoupit. Prodávají se pytle od 25 kil. Několik balíků na sobě může znamenat i celou paletu, takže si můžete objednávat i velké množství. Jako kvalitní produkt jde vždy o regenerační typ, který je vhodný i právě do bazénů, pro pokožku plavců, protože sůl má velice příznivé účinky na naše tělo a působí zdravotně proti různým ekzémům a dalším kožním onemocněním.

koupání

Prvořadně se tyto produkty používají na úpravu vody. Abychom zabránili zvýšenému obsahu vápníku a hořčíků nebo jiných nežádoucích látek. Tento regenerační typ soli způsobí snížení vysokého obsahu těchto nežádoucích látek.

Z čeho jsou tablety složené?

Jednotlivé tablety jsou vyrobené tak, že se lisují za pomocí velkého tlaku. Lisují se již do konkrétních podob, čili do polštářků nebo právě tablet. Tvoří je čistý chlorid sodný. Jejich velkou výhodou je velice snadné dávkování a nulová prašnost. Jsou velice kompaktní a nedrolí se, to je zaručeno jejich výrobou, při které se používá opravdu velmi vysoké tlaku, aby dostaly formu, jakou potřebují.

Kvalitní a osvědčené produkty

Mezi velice kvalitní se řadí produkty SuperTab od německého výrobce Esco. Cenově přístupnější variantou jsou typy Aqua-Top. V naší nabídce však také naleznete produkty z rakouského prostředí. Solivary může mít podobu klasických tvarů nebo polštářků a je to zboží právě rakouského původu.

Tabletová regenerační sůl