Reklamních dárkových předmětů existuje opravdu mnoho. Jsou všude kolem nás. Patří sem psací potřeby, batohy, tašky, sportovní láhve na pití, oblečení, prakticky lze volit jakékoliv věci, které jsou praktické pro běžné používání a lidé je maximálně využijí. Záleží na tom, kolik financí do toho chceme vložit. Lze použít ty levnější varianty a nebo dražší. Záleží na situaci a našem finančním rozpočtu. Každý volí dle svého uvážení.

pastelky a ořezávátka

A k čemu vlastně slouží?

  • dáváme najevo, že si klientů vážíme
  • jako propagační materiál

A co děti? Myslíte i na ně ve svém podnikání? Ať už máte firmu, která se zaměřuje například na výrobu a prodej skluzavek pro děti nebo polohovacích postelí pro seniory, je to jedno. Na děti bychom ve formě reklamních předmětů myslet měli. Za prvé je maličkostí jistě potěšíme, zároveň i jejich rodiče (naše klienty či potenciální zákazníky). Budou potěšení, že myslíme i na jejich ratolesti. A za druhé na dětských předmětech si názvu naší firmy všimne další spousta lidí, které může zaujmout a vyhledá nás na internetových stránkách či osobně. Zdá se Vám to jako dobrý nápad a přemýšlíte, jaké předměty by to měly být. Jaké zvolit? V kategorii ostatní pro děti Promodarky najdete skvělou inspiraci.

Pomůcky na psaní

Co třeba stylový clip na bločky ve tvaru originálních zvířátek nebo gumy na gumování ve tvaru autíček? Pomůcky na geometrii nebo pěkné ořezávátko také nezní jako špatná volba! Zamiřte na jejich webové stránky a vybírejte dle svých představ. Proč zakoupit reklamní předměty právě zde? Cenově výhodné, široký a nápaditý výběr a navíc Vám rádi poradí s výběrem. Ve své nabídce mají i jiné předměty vhodné k propagaci Vaší firmy. Například psací a kancelářské potřeby, domácí potřeby, kosmetiku, textilní věci, nádoby na nápoje a spoustu dalších. Na své si přijdou i zastánci ekologie. Naleznete zde ekologické tašky, propisky nebo také zápisníky.

Reklamní dárkové předměty pro děti jsou sympatické