Schází Vám v domácnosti parťák, nejlepší přítel, hlídač a mazel v jednom? Pořiďte si štěňátko rasy akita inu. Toto japonské národní plemeno můžete společně i s průkazem původu zakoupit v chovatelské stanici Kenichiai. Na prodej je Akita inu a je vhodným psem do Vaší rodiny díky jeho vyrovnané a klidné povaze. Někdy se může zdát agresivním, ale velmi rychle se dostane zpět do klidného stavu. Vzhledem k tomu, že se jedná o opravdu velmi inteligentního a učenlivého tvora, je na výcvik vhodný zkušený chovatel tohoto plemene. Byť je to v psí říši obr, je nesmírně společenský a oddaný svému pánovi. Jeho vztah k dětem a ostatním psím kamarádům je více než dobrý, občas se ale může projevit jeho vrozená dominance. V Japonsku, odkud pochází, zastával funkci lovce velké zvěře, později společníka šlechty.

Fukuhana

Na webu Kenichiai.com naleznete právě dostupná štěňata Akita inu. Aktuálně je v nabídce jedno štěně z vrhu F (narození 5.11.2021). Jedná se o červenou fenečku Fukuhana Go Ken`Ichi Ai. Z vrhu G (narození 24.12.2021) jsou bohužel již všechna štěňata zarezervována, nicméně z tohoto vrhu byli v nabídce žíhaný pejsek, žíhaná fenka a bílá fenka. Vzhledem k nynějšímu počtu dostupných pejsků je možné si ty následující zarezervovat v jednoduchém formuláři.

Logo

Jelikož se jedná opravdu o stanici chovající pejsky s rodokmenem, dočkáte se zde opravdu prémiových služeb. Jednou z nich je 10 týdnů pojištění. Pojištění se vztahuje na nemoc, odpovědnost a úraz. Při koupi si nekupujete pouze pejska, ale rovnou celý štěněcí balíček, kde se nachází dárečky pro Vašeho nového společníka. Mimo to štěněcí balíček obsahuje možnost využití chovatelských slev (tj. krmivo za výhodné ceny atd.). Nevyhne se Vám ani specializovaná veterinární péče. Štěňátko odchází ze stanice s FCI (mezinárodním) a AKIHO (japonským) rodokmenem, s čipem, oočkované, odčervené a s evropským pasem s osvědčením o výborném zdravotním stavu, tudíž se nemusíte bát péči svého zvířecího kamaráda. Oficiální mezinárodní laboratoř Vám nakonec vyhotoví DNA test a parentitu (rodičovství) v ČJ a AJ.

Parťák do domácnosti? Jedině Akita inu!