Sám jste je opravil, a přesto jsou celá nakřivo a nedovírají. Šuplíky už také nejsou k ničemu. Ano, otevírají se hezky, ale když chtějí ony a ne vy. Máte to ještě znova opravit? Navíc je to celé vzhledově zastaralé, jako ve starém filmu. Takže padne rozhodnutí koupit si něco nového. Ještě, než někam pojedete, podívejte se sem Jistě si vyberete něco, co vám bude vyhovovat. Výběr je velký a možnosti nedozírné.
Sedací souprava
Je jedno co si vyberete, všeho je dost, a když ne, tak se přiveze. Zcela jistě budete trvat na tom, aby to bylo hezké a odpovídalo vašim představám. Jenže, co se hodí k takovému koberci, jaký máte doma? Pokud nevíte, položte dotaz a vše se dozvíte. Odborníci jsou tu proto, aby radili a pomáhali. Ne, stěhovat obývací stěnu vám nebudou. Ale klid, na to jsou zde zase jiní lidé. Nábytek bude přivezen. Na vás bude jen jeho převzetí.
Když už to pak máte doma, můžete se pustit do montáže, pokud jste se na tom ovšem nedomluvili předem. Pokud ano, tak jen sledujte ten fofr. Za hodinku za dvě je hotovo. Ale pokud si to chcete sestavit sám, také není problém. Návod je srozumitelný a většinou zvládne montáž i amatér s jedním šroubovákem. Tedy, někdy, jsou případy, že si dotyčný sestavoval obývací stěnu a místo ní mu z toho vznikla helikoptéra.
V každém případě máte telefon na prodejce a kdyby to opravdu nešlo, není problém se poradit.
Dřevěná ložnice
Když už pak je nábytek doma, nezbývá než jen se jím kochat a ihned jej začít používat. Vyzkoušet co a jak a případné nepřesnosti ihned napravovat. Tu a tam dotáhnout šroubek, tu a tam dotáhnout vrut. Hlavně seštelovat panty na dvířkách tak, aby byly rovně. Jinak budou dvířka nakřivo a bude to vypadat přinejmenším hodně podivně. Hotovo a můžete volat sousedy, příbuzné a vůbec každého, komu se hodláte pochlubit.

Nový nábytek