Pokud vám chybí peníze a máte prázdné kapsy, tak vsaďte na nebankovní hypotéky. Jsou zde pro vás v celé řadě druhů, každý se hodí více pro jinou specifickou situaci.
Asi nejoblíbenější hypotékou ze všech je americká nebankovní hypotéka, zřejmě už jste o ní také slyšeli. Její velkou předností je to, že je bezúčelová, což v praxi znamená, že nemusíte uvádět důvod, proč hypotéku potřebujete a k čemu získané peníze použijete. Můžete je zkrátka použít, na cokoli vás jen napadne, od splacení dluhů až po koupi krásné dovolené. Ale jistě vy sami budete mít ještě mnoho dalších zajímavých nápadů.
pytle s penězi.jpg
Hypotékou, která přijde vhod naprosto každému, kdo se větší či menší měrou zasadil o to, že má záznam v bankovním či v nebankovním registru, je nebankovní hypotéka bez registru. Konkrétně to znamená, že můžete získat půjčku i v situaci, kdy máte nějaký záznam v registru, což je třeba v klasické bance rozhodujícím důvodem pro to, aby vaši žádost jednou pro vždy smetli ze stolu.
Naopak lidé, kteří mají problém s příliš nízkými příjmy anebo s nízkým daňovým přiznáním, ocení nebankovní hypotéku bez příjmů, kterou mohou získat i v případě, že to na první pohled vypadá, že ze svého příjmu nebudou schopni pravidelně splácet. Ovšem jak víme, to, co se na první pohled jeví jako nemožné, může být nakonec v praxi naopak docela dost dobře možné. Mnoho lidí totiž umí ze svého skromného příjmu ušetřit poměrně vysoké sumy peněz.
e komerce.jpg
A všechny výše jmenované hypotéky spojuje to, že k jejich získání musíte prakticky splnit jen jednu zásadní podmínku. Jde o vlastnictví nemovitosti, kterou nebankovní společnost použije jako záruku vašich bezproblémových splátek. Takže pokud vy sami anebo někdo jiný ve vašem okolí máte k dispozici nemovitost, kterou se za svou půjčku zaručíte, tak tomu, abyste svou vybranou hypotéku získali, už nestojí vůbec nic v cestě.

Nebankovní hypotéky, kterým neodoláte