Každý nebo téměř každý den, někdo častěji, někdo méně často, pořád něco platíme. I vaše mince a bankovky můžete mít uloženy ve stylové a krásné peněžence na zip, která se bude hodit do vaší kabelky. Neposlouží vám ovšem jen pro vaši hotovost. Pohodlně do ní uložíte také různé doklady, kartičky a další věci, které budete potřebovat pro vaše pohodlné nákupy nebo pro pochůzky na úřady, pošty atp.

peněženky

Zajímavé a nápadité motivy, které vás uchvátí
Blýsknout se můžete díky překrásným designům v podobě zajímavých a nápaditých motivů, které neomrzí. Budete tak in při každém placení. Vyberte si peněženku, která bude ladit s vaší kabelkou a výsledný efekt bude k nepřehlédnutí.

Peněženky na zip jsou praktické, protože vám nehrozí vysypání drobných a vaši hotovost tak máte více pod kontrolou. A jakým krásným designům můžete podlehnout, které v současné době nejvíce letí a jsou trendy? Tak především jsou to motivy koček v různých podobách, které jsou velice oblíbené. Dále jsou to různé vintage motivy nebo motivy známých měst, jako je například Paříž s vyobrazením Eiffelovy věže. Takováto stylová a trendy peněženka by ve vaší kabelce rozhodně neměla chybět. Nechte se unášet na vlně těchto stylových motivů, které jen tak neomrzí a zpestří vaše všední dny. Kvalitní a stylová peněženka je hned po kabelce jednou z ženských nezbytností, proto byste neměly její výběr podcenit. Stejně tak jako si dáváte záležet na výběru vaší kabelky, i v tomto případě se vyplatí výběr nepodcenit.

peněženka

Najdete v ní nejen přihrádku na mince a bankovky, ale také přihrádky pro doklady a další nezbytné kartičky, ať už do různých obchodů nebo osobní doklady. Díky této praktičnosti tak budete moci mít vaši hotovost i potřebné doklady přehledně uložené na jednom místě a kdykoliv po ruce ve vaší kabelce.

Moderní peněženky na zip s trendy motivy, které letí