Ostrovy Seychelly, sen každého, kdo miluje pláže, bílý písek a průhledné tyrkysové moře, obklopení dokola korálovými útesy. Zde najdete jenom palmy, desítky druhů papoušků a jenom velice, velice málo lidí okolo.

o   Jak se na ostrov dopravit?
Nejprve je nutné dostat se na ostrov Mahe, kde se nachází letiště. Odtud musíte přesednout do malého letadla, kde nebude jistě více než dvacet lidí. Tento let trvá ani ne půl hodiny a ranvej, na kterou bude přistávat, je travnatá.

Zanechte stres doma, tady si užívejte parádního klidu a nic nedělání
Není toho moc, co se na tomto ostrově dá aktivně dělat. Vodní sporty jsou tu díky mělkému břehu a korálovým útesům omezené. Tyto ostrovy jsou zde skutečně proto, aby se na nich relaxovalo. Můžete zde plavat a potápět se, houpat se v sítích, užívat si výborné místní lehké kuchyně. Můžete předstírat, že Evropa a vaše práce jsou jenom zlý sen, a tohle, tohle je vaše realita.

o   Není hotel jako hotel
Na zdejším ostrově nenajdete velký pětihvězdičkový hotel, naopak. Najdete de několik malých vilek, konkrétně dvacet šest. Z těchto komfortních zón vedou jenom dvě cesty za den, na pláž nebo k bazénu.

Obyvatelstvo a příležitosti

Na ostrově je celkem padesát obyvatel, kteří jsou zde místní. Pracují v hotelech a také částečně na kokosových plantážích. Nejčastěji se tu lidé potápějí ke korálovým útesům, které se rozkládají od jihu na západ podél ostrova. Pobřeží je ideálním místem pro povrchové šnorchlování, jelikož i zde můžete sledovat podvodní život. Ideální je tento ostrov pro rybáře. Rybolov je zde velice oblíbený, každý den vyjíždí loď na volné moře.

o   Na tomto ostrově není nikdy více než sto lidí. To je velice příznivé pro ty, kteří sem doopravdy jednou najít ráj, klid a samotu. Celé místo je velice fotogenické a je zde mnoho příležitostí pozorovat obrovské papoušky Ara ve volné přírodě, a také několik chameleonů a suchozemských želv.

Denis Island, ostrov, který ještě stále můžeme nazvat rájem