Máte přátele v zahraničí, kteří naši zemi přehlédli jen z okénka vlakového rychlíku, anebo se o ní dozvídali z reklamních prospektů cestovních kanceláří, přitom tu ve skutečnosti nespatřili ani desetinu toho, co tento nádherný kout v centru Evropy nabízí? Pak byste jim mohli nabídnout unikátní, jedinečnou dobrodružnou jízdu mikrobusem v podobě hvězdicového zájezdu.

jízda autem

Dejte jim na vědomí, že po prohlídce nejkrásnějších zajímavostí města Prahy byste mohli vyrazit někam dál, a to tam, kam vás většina cestovek ani nepozve. Pokuste se jim tentokrát nabídnout něco jiného, než jen zámek v Hluboké nad Vltavou, hrad Karlštejn a Český Krumlov.

hvězdicový zájezd

Cestujeme jinak a jinam

Obrovskou výhodou autopůjčoven v Praze https://autopujcovna-milan.cz/ je možnost pronájmu mikrobusu pro 8 osob. Máte tak možnost cestovat všichni naráz v jednom autě, což významně urychlí přesun z místa na místo a usnadní komunikaci mezi všemi účastníky akce.

Začněte v Posázaví – málokterá cestovka bude lákat zahraniční turisty právě sem. Přitom Posázaví je naprosto úžasná oblast plná přírodních krás. Okouzlí vás tu říční meandry a peřeje pod Medníkem a doporučujeme zanechat vůz na parkovišti a vystoupat nad řeku k Posázavské stezce, abyste měli údolí Sázavy pěkně pod sebou jako na dlani.

Přesuňte se k Berounce – překrásné je, zejména se sluncem nad hlavou, i údolí Berounky. Vydejte se tam proti proudu řeky od Nižboru až k Dolanskému mostu u Plzně a nebudete litovat. Prohlédněte si Podkrašovský mlýn, zříceninu hradů Týřov, Libštejn a Krašov, Havlovu skálu, kemp Na kobylce, Žíkovský mlýn, Rakoluskou rybárnu a hostinec U Rozvědčíka nedaleko Nezabudic.

Česká Sibiř a Česká Kanada – vaše putování byste mohli zakončit ve zdánlivě nehostinných oblastech, které připomínají drsný sever Kanady a Ruska. Toto je ale jen přenesený název a brzy zjistíte, že tamní krajina má něco do sebe.

Autopůjčovna pronajímá i mikrobusy