Jestliže se doma po večerech anebo o víkendech nudíte, tak je ten nejvyšší čas to změnit. A pokud náhodou nevíte, jak to udělat a kam vyrazit, pomoc je snadná, stačí, když s partou lidí navštívíte laserovou arénu v Praze a objednáte se ke hře. Tam se totiž v žádném případě nudit nebudete!
Co můžete očekávat od laser games Praha lazerfunpraha.cz?

DSC_0199

Spoustu zábavy, adrenalin a napětí. Jistě oceníte i pohybovou aktivitu, bez které se v laserové aréně rozhodně neobejdete. Jedná se o skvělý způsob, jak se udržovat v kondici, neboť si můžete být jisti tím, že se budete hýbat s radostí a s nadšením do hry.

Laser games jsou skvělé pro posílení libovolného týmu. Do laserové arény tak můžete vyrazit i za účelem teambuildingu, který vás bude skutečně bavit. Zapomeňte na nudná školení a nezáživné srazy, ať už do arény zamíříte s pracovním kolektivem anebo se školní třídou, vždy to bude to pravé!

Zajistit si pořádnou porci zábavy je maximálně snadné – můžete to udělat z pohodlí svého domova tak, že si rezervujete zvolený termín a čas na webu organizace. Takže stačí, když se s přáteli domluvíte, kdy se pustíte do akce a během několika málo okamžiků máte rezervaci hotovou.

lasergame_aztec04

Navíc, laserovou střílečku oceníte i v okamžiku, kdy pátráte po zajímavém dárku pro své blízké. Víno a čokoláda už nikoho ze židle nezvednou, ale pořádná adrenalinová honička v prostorách laserové arény rozhodně ano. Ta se stane zážitkem, na který bude dotyčný ještě dlouho vzpomínat.
Ovšem mnohem lepší je, když si své vzpomínky budete pravidelně oživovat – díky věrnostnímu programu vás pravidelná hra vyjde levně a o zábavu už nikdy nebudete mít nouzi. Rozhodně se nemusíte bát, že by se vám pobyt v aréně brzy omrzel – díky dvěma dostupným arénám a hned jedenácti herním módům máte k dispozici takové množství kombinací, které jen tak nevyčerpáte.

Akční zábava pro všechny generace