Lidé často kladou veliký důraz na vzhled, ačkoli na něm vůbec nesejde. To co je na světě ze všeho nejdůležitější není krása, ani vaše postavení, nebo původ. To co je hlavní a co určuje pravou lidskou krásu je vaše nitro, duše a povaha.  Nesmíte se stále zabývat svým zevnějškem ale více se zaměřit na své nitro a svou pravou krásu. Buďte více laskavý na své okolí, věnujte více času sám sobě a zaměřte se na svoje ideály. Ponořte se do hlubin svého já a nadechněte se zřídla energické pravdy.
pihatá zrzka

Skutečná síla a sebevědomí pochází z vás a ne z materiálních hodnot. Vůbec se nesmíte zabývat tím co máte a co nemáte, protože vaše auto, dům a cenné papíry, nikdy nezobrazí kdo doopravdy jste. To co doopravdy odhalí kdo a co se skrývá pod rouškou pláště nejistoty, jste pouze vy sám. To vy a jen vy máte v rukou klíč, ke dveřím od vašeho života. Tak vůbec neváhejte a nebojte se ho vzít a beze strachu s ním otočit. Protože v životě nesmíte váhat. Nesmíte se zdráhat si ho vzít do vlastních rukou. Nesmíte se nechat ovládat vlastními pocity a hned si všechno brát, protože v okamžiku, kdy propadnete do okovů řečí jiných lidí, se stanete jejich otroky.
tyrkysové vlasy

Otroky věcí, které nemáte a možná nikdy mít nebudete. Vrazte do davu a přihlaste se, zakřičte své jméno, zakřičte ho tak nahlas jak to jen jde, a myslete na to, že to co z vás v ten okamžik vyjde je odraz vašeho pravého já a nejenom vaše jméno. Nesmíte se bát a se svým silným lvím řevem rozrazit všechny brány světa, které vám stojí v cestě k vašemu úspěchu. Nebojte se a rozeběhněte se vstříc vašemu silnějšímu já a spojte se s ním a už nikdy nerozdělte. Tak se probuďte a otevřete vaše oči ale tentokrát se nekoukejte do zrcadla ale do vašeho vlastního zrcadla pravdy. Zrcadla pravda, ve kterém se skutečně odráží vaše pravá krása, které si lidé váží ze všeho nejvíc.


 


Vy a vaše nitro