Možná jste propadla dojmu, že už se nikdy s žádným novým, nezadaným chlapíkem neseznámíte. To je ale mylný dojem! Kafe zná celou spoustu míst, kde je budete potkávat denně.
Zatímco v době studií bylo snadné navazovat nové známosti v rámci přednášek nebo na koleji, všední „dospělý“ život tolika seznamovacími příležitostmi neoplývá. To ovšem neznamená, že si je nemůžete vytvořit.
posezení v restauraco
1.       V baru
Sblížit se s někým v baru je až překvapivě jednoduché! Zvlášť pokud je pátek nebo sobota večer, kdy se spousta lidí chodí bavit a odreagovat se od pracovních povinností. Vyrazte s kamarádkou a

2.       V supermarketu
Záminek k hovoru tu najdete spoustu a navíc je velmi pravděpodobné, že vámi vyhlédnutý objekt bydlí někde v okolí a budete se setkávat častěji. Zkuste roztomile „zatápat“ mezi motoristickými potřebami.

3.       Na internetu
Osvědčená klasika, kterou byste rozhodně neměli podceňovat. Určitě ve svém okolí najdete alespoň jednu kamarádku, které to takhle vyšlo. Podle statistik třetina české populace hledá seznámení právě přes internet. Tak proč by to nemělo vám dříve či později vyjít.
zamilovaný pár
4. V knihkupectví
Hledání určité knihy nebo autora vám poskytne výtečnou záminku k seznámení. Nehledě k tomu, že podle hesla „Řekni mi, co čteš…“ můžete ihned odhadnout charakter vyhlédnutého chlapíka.

5. V kostele
Platí totéž, co v baru. Není to pro každého. Pokud ovšem hledáte rodinný typ, muže, který bere vztahy vážně, pak jste na správném místě.

6. U kávovaru
I když máte pocit, že svůj pracovní kolektiv znáte jako své boty, čas od času se tam objeví někdo nový. Právě firemní kávovar je to správné místo, kde se s ním dát do řeči. O společná témata v tomto případě nebude nouze.

7. Na farmářském trhu
Tržiště s lokální zeleninou, sýry, uzeninami a jinými lahůdkami se objevila ve všech větších městech. Přímo se tu nabízí příležitost poprosit sympatického gurmána o pomoc při výběru dokonalé kombinace sýra a bílého vína… které pak můžete společně vypít.

Summary
Kde se seznámit s tím pravým?
Kde se seznámit s tím pravým?
Share